ZyXEL Router USG20W-VPN-EU0101F USG20W-VPN-EU0101F Firewall
Κωδικός προϊόντος: 16944
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Router ZyXEL USG20W-VPN-EU0101F USG20W-VPN-EU0101F Firewall σε ασυναγώνιστη τιμή. 1 x WAN, 1 x SFP, 4 x LAN/DMZ, USB, SPI firewall 350Mbps, 90Mbps VPN, IPv6, 802.11ac/n, 2.4/5 GHz, 25 dBm, 1300 Mbps, 12 V DC, 2.0 A max.
Άμεσα διαθέσιμο
>
boxnow icon
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 319 Πόντους
Προϊόν της εταιρείας: ZYXEL
ΕΤΑΙΡΕΙΑ ZYXEL
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
  • USB: 1
  • 2,4 GHz/5 GHz
  • Ethernet LAN: 4
  • 1300 Mbit/s
  • Ethernet RJ-45
  • SFP: 1
  • Δίκτυο Ethernet WAN: Ναι
  • DSL WAN: Όχι
  • Εγκοπή για κάρτα SIM: Όχι
  • 3G / 4G συμβατότητα μόντεμ USB: Όχι
  • Ζώνη Wi-Fi: Διπλής ζώνης (2.4 GHz / 5 GHz)
  • Πρότυπο Top Wi-Fi: IEEE 802.11ac
  • Ρυθμός μεταφοράς δεδομένων WLAN (μέγιστος): 1300 Mbit/s
  • Wi-Fi πρότυπα: IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n
  • Σύνδεση Ethernet/LAN: Ναι
  • Τύπος διασύνδεσης δικτύου Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
  • Ρυθμοί δεδομένων Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s
  • Αυτόματο MDI/MDI-X: Ναι
  • Πλήρως αμφίδρομη: Ναι
  • Τεχνολογία καλωδίωσης: 10/100/1000Base-T(X)
  • Θύρα USB: Όχι
  • Αριθμός θυρών ethernet LAN (RJ-45): 4
  • Βύσμα εισόδου συνεχούς DC: Ναι
  • 3G: Όχι
  • 4G: Όχι
  • Υποστήριξη ελέγχου ροής (flow control): Ναι
  • Πελάτης DHCP: Ναι
  • Σέρβερ DHCP: Ναι
  • Υποστήριξη DMZ: Ναι
  • Τύπος κεραίας: Εξωτερικός
  • Τύπος υποδοχής τησ κεραίας: N-τύπος
  • Επίπεδο αύξησης κεραίας (max): 3 dBi
  • Αποσπώμενη κεραία: Ναι
  • Πλήθος κεραιών: 3
  • Διαχείρηση μέσω internet: Ναι
  • Διακόπτης επαναφοράς: Ναι
  • Υποστήριξη Quality of Service (QoS): Ναι
  • Universal Plug and Play (UPnP): Ναι
  • Υποστήριξη αλγορίθμου ασφαλείας: SSID,SSL/TLS
  • Τείχος προστασίας: Ναι
  • Φιλτράρισμα διευθύνσεων MAC: Ναι
  • Ποσότητα διόδων VPN: 10
  • Σύστημα καταγραφής συμβάντων: Ναι
  • Τύπος προϊόντος: Φορητό ρούτερ
  • Χρώμα προϊόντος: Γκρι, Κόκκινο
  • φως ένδειξης: Ναι
  • Φωτεινές ενδείξεις LED επικοινωνιών: Δραστηριότητα, LAN, Ισχύς, WAN, WLAN, WPS
  • Διακόπτης ενεργοποίησης / απενεργοποίησης: Ναι
  • Διάχυση θερμότητας: 61,38 BTU/h
  • Ποσοστό MTBF: 44000 h
  • Τύπος πηγής ρεύματος: DC
  • Κατανάλωση ισχύος: 18 W
  • Πλάτος: 216 mm
  • Βάθος: 143 mm
  • Ύψος: 33 mm
  • Βάρος: 1,14 kg
  • Πλάτος συσκευασίας: 276 mm
  • Βάθος συσκευασίας: 185 mm
  • Ύψος συσκευασίας: 98 mm
  • Βάρος πακέτου: 1,5 kg
  • Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: 0 - 40 °C
  • Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης: -30 - 70 °C
  • Εύρος υγρασίας λειτουργίας: 10 - 90%
  • Ηλεκτρομαγνητική συμβατότητα: FCC Part 15 (Class B), IC, CE EMC (Class B), RCM, BSMI
  • Ασφάλεια: BSMI, UL
  • Δεσμίδα προσαρμογέων AC: Ναι
  • Συμπεριλαμβάνονται καλώδια: LAN (RJ-45)
  • Ποσότητα θυρών USB: 1
  • Ζώνη συχνότητας και κανάλια λειτουργίας: 2.4 & 5
Σχετικά προϊόντα
20 Πόντοι
-5%